سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تامین

صنعت حمل و نقل به دلیل وسعت بسیار زیاد و ارتباط گسترده آن با حوزه های اجتماعی و اقتصادی از جایگاه ویژه ای برخوردار است . حدود 20% از تولید ناخالص کشورهای توسعه یافته ( که این میزان در ایران 10% است ) مربوط به حوزه حمل و نقل می‌باشد . رشد بالای تقاضای سالیانه در جابجایی بار و مسافر و درآمدزایی مناسب صنعت در بخش‌های مختلف آن از دلایل حضور گروه تأمین در این کسب و کار می‌باشد . همچنین با توجه به چشم انداز و سوددهی مناسب صنعت عمران و ساختمان و سهم بالای این صنعت در شکوفایی اقتصادی ، حضور در این کسب و کار می‌تواند به افزایش بازدهی سبد سهام گروه کمک نماید . بدین منظور شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تأمین بعنوان یک هلدینگ زیربنایی که از ادغام دو هلدینگ " حمل و نقل " و " عمران و ساختمان " تأمین ایجاد گردیده ، مصمم است با ایجاد هم افزایی لازم توان حضور مجموعه گروه را ارتقاء بخشد .


شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تأمین بعنوان یک هلدینگ زیربنایی که از ادغام دو هلدینگ " حمل و نقل " و" عمران و ساختمان " تأمین ایجاد گردیده ، مصمم است با ایجاد هم‌افزایی لازم توان حضور مجموعه گروه را ارتقاء بخشد . که شرکت حمل و نقل تامین ابتدا با نام شركت سرمايه گذاري آتيه‌تامين در تاريخ 14/05/ 87 به صورت شركت سهامي خاص تاسيس گردید و سپس پس از انتقال به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی نام شرکت به "سرمایه گذاری حمل و نقل تامین" و موضوع فعالیت شرکت به سرمایه‌گذاری در بخش حمل و نقل تغییر یافت و شرکت سرمایه گذاری ساختمان و عمران تأمین نیزدر تاریخ 8/4/1384 تحت عنوان شرکت سرمایه گذاری هامون خراسان (سهامی عام) تأسیس گردیده‌است و سپس در تاریخ 9/10/1387 طی مبایعه نامه ، صد در صد سهام شرکت سرمایه گذاری‌ هامون خراسان (سهامی عام) توسط شرکت سرمایه گذاری هامون کیش به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی واگـذار گردید و بر طبق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ7/12/1387 نام شرکت ، به شرکت سرمایه گذاری ساختمان و عمران تأمین (سهامی عام)تغییر یافت .


شایان ذکر است صنعت حمل و نقل به دلیل وسعت بسیار زیاد و ارتباط گسترده آن با حوزه های اجتماعی و اقتصادی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و حدود 20% از تولید ناخالص کشورهای توسعه یافته ( که این میزان درایران 10% است ) مربوط به حوزه حمل و نقل می‌باشد . رشد بالای تقاضای سالیانه درجابجایی بار و مسافر و درآمدزایی مناسب صنعت در بخش‌های مختلف آن از دلایل حضورگروه تأمین در این کسب و کار می‌باشد

در حال حاضر شركت سرمايه گذاري عمران و حمل ونقل تأمين يكي از هلدينگهاي تخصصی شركت سرمايه گذاري تأمين اجتماعي (سهامي عام )در صنعت عمران، ساختمان و حمل و نقل مي باشد.

اقلام اطلاعاتی و شاخص های کلیدی عملکرد شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تامین 
1.میانگین روزهای از دست رفته کاری
2.کیفیت کار و خدمات
3.کارایی کسب و کار
4.تناژ حمل شهری
5.ظرفیت ناوگان
6.نسبت کامیون های مجهز به تکنولوژی‌های نو
7.نرخ کرایه متوسط حمل شهری
8.درآمد حمل شهری
9.قابلیت اطمینان عملکرد مالی
10.هزینه های اداری و تشکیلاتی
11.خالص سایر هزینه های عملیاتی
12.هزینه هر واحد حمل‌ونقل
13.متوسط درامد حمل‌ونقل به ازای هر تن یاکیلومتر
14.هزینه های سربار
15.هزینه تعمیر و نگهداری
16.نیروی انسانی ستادی
17.نیروی انسانی
18.مصرف آب
19.میزان مصرف سوخت حمل شهری
20.هزینه های سوخت

 برای مشاهده شاخص های عمومی در گروه شستا اینجا را کلیک کنید


 ذینفعان سامانه هوش تجاری شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تامین
 - شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل
- شرکت آبادگران
- شرکت کشتیرانی ایران
- شرکت سولیران
- شرکت ایران سازه
- شرکت بازرسی کالای تجاری ایران
- شرکت پارس سازه تامين

 - شرکت پایانه احداث
- شرکت حمل و نقل دریایی آبادان
- شرکت دهكده ساحلي
- شرکت سابير
- شرکت صنايع آلومينيوم دورال
- شرکت قطارهای رجاء
- شرکت کشتی سازی اروندان


حق انتشار 2018 شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی
دات نت نیوک فارسی