سرمایه گذاری صدر تامین
سرمایه گذاری در صنایع کانی‌های فلزی و غیر فلزی به جهت وسعت کاربرد و افزایش تقاضای مصرف و به دلیل دارا بودن منابع بومی ، تولید و عرضه خدمات و سود دهی مناسب آن ، بعنوان یکی از صنایع هدف گروه تأمین مورد توجه قرار گرفته است .
شرکت سرمايه‌گذاري صدر تأمین که در سال 1378 با هدف سرمایه گذاری در صنایع کاشی و سرامیک تاسیس گردیده و هم اکنون با تغییر اهداف استراتژیک خود به صنایع کانی‌های فلزی و غیر فلزی ، از جایگاه مناسبی برخوردار می باشد . هدف این شرکت خلق ارزش از طریق سرمایه گذاری در حوزه های تخصصی شناسایی ، اکتشاف ، استخراج و فرآوری کانی‌های فلزی و غیر فلزی می‌باشد . 
همچنین شرکت‌های تابعه این هلدینگ با دار بودن سهم 61 % از توليد پشم شيشه ، 6% از توليد كاشي و سراميك ، 77 % از توليد كائولن ، 83 % از توليد سولفات سديم ، 20% از توليد مواد نسوز و 36% از توليد مس نورد و اكستروژن در کشور از بازیگران مهم و اصلی صنعت بشمار می‌آیند .

این شرکت در سال 1387 به عنوان یکی از هلدینگ های تخصصی شرکت سرمایه¬ گذاری تامین اجتماعی (شستا) در حوزه صنایع کاشی وسرامیک در قالب سهامی خاص تاسیس شد و در سال 1387 با توجه به سیاست گذاری های جدید و چشم انداز های آینده ورود به حوزه صنعت کانی¬های فلزی و غیرفلزی در دستور کار این هلدینگ قرار گرفت.
روشن است که صنایع معدنی در کنار پتروشیمی جز صنایع استراتژیک کشور محسوب می شود و به دلیل مزیت نسبی ایران و میزان ذخایر قابل توجه کشور ، این صنعت در دسته ی صنایع برتر و پیشرو در اقتصاد ملی می باشد و شرکت‌های تابعه این هلدینگ با دار بودن سهم 61 % از توليد پشم شيشه ، 6% از توليد كاشي و سراميك ، 77 % از توليد كائولن ، 83 % از توليد سولفات سديم ، 20% از توليد مواد نسوز و 36% از توليد مس نورد و اكستروژن در کشور از بازیگران مهم و اصلی صنعت بشمار می‌آیند .


ااقلام اطلاعاتی و شاخص های کلیدی عملکرد شرکت سرمایه گذاری صدر تامین


 برای مشاهده شاخص های عمومی در گروه شستا اینجا را کلیک کنید


 ذینفعان سامانه هوش تجاری شرکت سرمایه گذاری صدر تامین
- شرکت سرمایه گذاری صدر تامین
- شرکت پشم شیشه ایران
- شرکت خاک چینی ایران
- شرکت ذوب آهن اصفهان
- شرکت فرآورده های نسوز ایران
- شرکت کاشی الوند

- شرکت کاشی سعدی
- شرکت لعابیران
- شرکت مس باهنر
- شرکت معدنی املاح ایران
- شرکت سرام آراحق انتشار 2018 شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی
دات نت نیوک فارسی